قالیشویی شهران

قالیشویی شهران خود را موظف می داند تا سلامت انوع فرش های شما را حین شستشو تضمین کند. ما با ارائه ضمانت نامه کتبی پس از دریافت فرش، می توانیم خدمات با کیفیتی را جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، ارائه نماییم. ما پس از انجام فرآیند شستشو به کمک دستگاه های مکانیزه، با استفاده از دستگاه های پیشرفته آبگیر لوله ای اقدام به خشک کردن سریع فرش ها خواهیم کرد. این موضوع سبب خواهد شد تا فرش های شما چروکیده نشوند و دچار تاخوردگی نگردند. فرش ها پس از شستشو و خشک شدن کامل، لول شده و کاور شده به شما تحویل می شوند.

تمام فرآیند شستشو، آبگیری و خشک کردن فرش تنها ظرف حداکثر 3 روز کاری انجام خواهد شد و بنابراین شما می توانید بدون نگرانی بابت تاخیر در تحویل فرش، فرش های خود را به سرعت تحویل بگیرید. همچنین ثبت سفارش آنلاین قالیشویی در پورتال مجموعه ما به شما امکان می دهد تا تاریخ سفارش مورد نظر خود را، تعیین نموده و به این ترتیب بتوانید حتی یک ماه قبل از موعد نیز، سفارش خود را ثبت کنید تا در روز مورد نظر دغدغه ای بابت آلودگی فرش خود نداشته باشید.

محله شهران تهران کجاست؟

محله شهران تهران کجاست؟

محدوده شهران یکی از محلات منطقه 5 شهرداری تهران است که از نزدیکی شهر زیبا و میدان الغدیر آغاز می شود و تا نزدیکی بوستان جنگلی کوهسار امتداد دارد. بزرگراه آبشناسان و بزرگراه شهید همت از محله شهران می گذرند. بزرگراه آبشناسان محدوده شهران تهران را به دو بخش شهران شمالی و شهران جنوبی تقسیم می کند.

منطقه شهران یکی از محلات بسیار خوش آب و هوای شمال غربی شهر تهران است که رعایت اصول شهرسازی در ساخت خیابان ها و کوچه های آن اهمیت داشته و بنابراین به عنوان یکی از مناطق خوب تهران شناخته می شود.

میدان الغدیر، میدان نیرو آقا خیابانی، میدان اول، میدان دوم و میدان سوم شهران  از جمله مهم ترین بخش های این محدوده هستند. میدان اول در محل تقاطع شهران با بزرگراه آبشناسان ، میدان دوم در محل تقاطع شهران و خیابان اول و میدان سوم در محل تقاطع شهران و مهرانی وجود دارد. نیما یوشیج، هاشمی زاده، آقا خیابانی، کوهسار، نظری، طوقانی، کوهسار، نظری، هاشمی زاده و عسگری از جمله خیابان های مهم این محدوده هستند.

محله شهران از اطراف به بخش های محدود می شود:

  • از شمال به بوستان جنگلی کوهسار
  • از جنوب به شهر زیبا و بزرگراه آیت الله کاشانی
  • از شرق به بزرگراه باکری
  • از غرب به بلوار کوهسار

نحوه دسترسی به محله شهران تهران

محله شهران به دلیل قرارگیری در شمال غرب شهر تهران و نزدیکی به ایستگاه های مترو اصلی در این محدوده، دسترسی مناسبی دارد. همچنین نزدیکی به بزرگراه های اصلی ، رفتن به شهران را آسان نموده است.

دسترسی به شهران با خودروی شخصی: برای رفتن به مهران با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه باکری، بزرگراه شهید آبشناسان و بزرگراه همت استفاده کنید.

دسترسی به شهران با مترو: برای رفتن به محدوده شهران با مترو می توانید از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید. همچنین می توانید از طریق خط 5 مترو تهران و پیاده شدن در ایستگاه ارم سبز نیز خود را به شهران برسانید.

دسترسی به شهران با اتوبوس: برای رفتن به شهران با اتوبوس می توانید از خط 10 اتوبوس تندرو تهران استفاده کنید و در ایستگاه صادقیه پیاده شوید. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی متعددی نیز در این محله وجود دارد.

دسترسی به شهران با تاکسی: تاکسی های زیادی در محدوده شهران فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *